company logo

Ricberry

RicBerry stāsts

RicBerry stāstu atdzīvina Ieva Viļuma – Latvijas sabiedrībā pazīstama persona, kas ilgus gadus darbojusies gan kā Latvijas Nacionālās operas soliste, gan Rīgas Muzikāla teātra soliste un direktore, kas, Operetes "atmodas" laikā, pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma, sapulcināja tūkstošiem operetes cienītāju, ļaujot tiem atkal izbaudīt šī lieliskā žanra burvību.
Nu jau kopš 2012.gada Ieva savu māksliniecisko būtību un talantu novirza inovatīvu produktu radīšanā no ogām, kas ir RicBerry sortimenta pamatā. Pati būdama izteikta gardēde, Ieva īpašu vērību pievērš ikkatra produkta garšai, eksperimentējot ar dažādiem garšu salikumiem un receptēm. Šīs īpašības un ogu dabas dāvātā vērtība ir augsne, lai rastos RicBerry dabīgie, veselīgie un garšīgie oriģinālprodukti no ogām. Tos nogaršojot - var saprast, ka veselīgi ēst ir vienkārši!

RicBerry - ir


2012 Dibināšanas
gads
120 Produktu sortimentā 100% Dabīgs produkts

Oriģinālprodukti no ogām


RicBerry ir meistari prasmē apvienot veselīgo un garšīgo, radot 100% dabīgus, inovatīvus produktus no Latvijā audzētajām ogām. Mūsu mērķis ir saglabāt ogu dabas dāvāto vērtību, svaigumu un sulīgumu, tāpēc tās tiek pārstrādātas pēc īpaši saudzīgas RicBerry tehnoloģijas. Šobrīd vairāk kā 120 RicBerry orģinālproduktu sortimentā ir sukādes, sīrupi, limonādes, ogu konfektes, ogu košļājamās konfektes, ogu deserta mērces, ogu kečupi, ogu šokolādes.
Mēs esam misijā.
Ar mūsu produktiem ir ļoti vienkārši uzsākt uzlabot savus ēšanas paradumus. Būdami meistari prasmē, apvienojot ogu dabas doto vērtību un garšu, mēs radām veselīgi-garšīgus, oriģinālus ogu produktus Tavai ikdienas dzīvei.

Kontakti


SIA RicBerry
Zvejnieki, Vārves pagasts,
Ventspils novads,
LV-3623

www.ricberry.com

Tālr.:+371 29102228