company logo

AZ Inter

Par uzņēmumu

SIA „AZ-INTER” darbojas gan kā galvenais būvuzņēmējs, gan kā apakšuzņēmējs, veicot celtniecības un projektēšanas darbus, tāmju dokumentācijas sastādīšanu, celtniecības variantu tehnisko un ekonomisko analīzi, projektēšanas dokumentu skaņošanu un atļaujas dokumentācijas saņemšanu, būvniecību, ēku rekonstrukciju un restaurāciju, tehnisko uzraudzību un būvniecības darbu kvalitātes kontroli, objekta nodošanu ekspluatācijā, projektu vadību, kā arī objektu apkalpošanu pēc nodošanas.
Savas darbības laikā būvfirma ir attīstījusies un pilnveidojusies, piesaistot kvalificētus inženierus un projektu vadītājus. Ir iegūti sertifikāti celtniecības darbu vadīšanai, restaurācijas darbu vadīšanai un uzraudzībai, ceļu būvdarbu vadīšanai, darba aizsardzībai un drošībai, ugunsdrošībai un aizsardzībai, kā arī tāmju sastādīšanai.

AZ Inter - ir


1993 Dibināšanas
gads
€10M+ Apgrozījums gadā

Balvas


Latvijas būvnieku asociācija


Uzņēmums SIA „AZ-INTER” Latvijas būvnieku asociācijas rīkotajos konkursos „Gada labākā būve” nominācijā „Elektromontāžas darbi” ir ieguvusi 2. vietu, kā arī nominācijā „Jaunbūve” iegūta veicināšanas balva.

Mūsu vēsture


1993


Uzņēmums ir dibināts.

2003


2003.gadā SIA “AZ-INTER” ir ieviesta un pārsertificēta integrētā kvalitātes vadības sistēma – ISO 9001 , ISO 14001, un OHSAS 18001.

2006


Reģistrēta būvkomersantu reģistrā 2006.gadā.

1993
2006
Mūsu spēks
SIA “AZ- INTER” kopā ar saviem sadarbības partneriem sastāda nopietnu projektēšanas un būvniecības spēku un var nodrošināt pasaules augstākajiem standartiem atbilstošu kvalitāti un drošību visās savās darbības jomās. Izvēloties SIA “AZ- INTER”, pasūtītājs iegūst uzticamu un drošu partneri savu projektu realizācijai.

Kontakti


AZ Inter Uriekstes iela 2A-8, Rīga
Latvija, LV-1005

www.azinter.lv

Tālr.:+371 67271700